2 Rumah Lelong Residensi Dana 15 untuk Dijual
Rumah lelong Residensi Dana 15 di Petaling Jaya, Selangor untuk dijual, 2 hartanah pada masa ini. Harga rizab lelong bank selalunya 10-40% di bawah nilai pasaran, lagi murah selepas beberapa pusingan. Peluang memiliki unit di Residensi Dana 15 dengan harga lebih rendah. Hubungi Peter Tan untuk tarikh lelong dan proses bidaan.
Apartmen / Kondo·Petaling Jaya
Residensi Dana 15
No. A-22-3A, Residensi Dana 15 (AraTre'), D15, Jalan PJU 1A/46, 47301 Petaling Jaya, Selangor
Harga Rizab
RM 402,000
RM 758,491
Pegangan PajakanKeluasan Binaan: 1,173 kps🗓️ Lelong 29 Sep 2026🔁 Lelong ke-6
47%bawah pasaran
Apartmen / Kondo·Petaling Jaya
Residensi Dana 15
No. A-13-06, Residensi Dana 15 ( AraTre'), D15, Jalan PJU 1A/46, 47301 Petaling Jaya, Selangor
Harga Rizab
RM 694,000
Pegangan PajakanKeluasan Binaan: 1,173 kps📅 Tarikh belum ada
Harga jualan lelong terdahulu di Residensi Dana 15
Unit di Residensi Dana 15 yang terjual di lelongan dalam 12 bulan terkini, dengan harga rizab dan harga jualan sebenar.
| Hartanah | Tarikh jualan | Pusingan | Rizab | Harga jualan | Premium |
|---|---|---|---|---|---|
| No. B-26-02, Residensi Dana 15 (AraTre’) Apartmen / Kondo · Petaling Jaya | 28 Jul 2026 | Lelong ke-5 | RM 492,200 | RM 492,200 | Rizab |
| No. C-15-12, Residensi Dana 15 (AraTre’) Apartmen / Kondo · Petaling Jaya | 6 Nov 2025 | Lelong ke-3 | RM 543,200 | RM 553,000 | +1.8% |
Lelong lain di kawasan ini
Projek lain di Petaling Jaya
Soalan Lazim
- Berapa banyak unit lelong di Residensi Dana 15?
- Terdapat 2 hartanah lelong di Residensi Dana 15, Petaling Jaya pada masa ini, dikemas kini secara berkala.
- Berapa murah lelong Residensi Dana 15?
- Harga rizab lelong di Residensi Dana 15 selalunya 10-40% di bawah nilai pasaran, lagi rendah selepas beberapa pusingan lelongan.
- Boleh dapat pinjaman untuk unit lelong Residensi Dana 15?
- Ya, banyak bank membiayai hartanah lelong. Dapatkan kelulusan awal pinjaman sebelum membida. Hubungi Peter Tan.
- Berapa harga jualan sebenar unit lelong di Residensi Dana 15?
- Jualan terkini pada 28 Jul 2026 dengan harga RM 492,200 (rizab RM 492,200). 2 jualan direkodkan dalam 12 bulan terkini; lihat jadual di atas.